Миляцька громада
Дубровицький район, Рівненська область

Відкриття 4-ї групи в ДНЗ с. Миляч. 19.12.2016 р.

     19 грудня в дошкільному підрозділі комунального закладу «Миляцький НВК»  (що знаходиться в селі Миляч) відбулося відкриття четвертої групи, що дало можливість долучити до дошкільної освіти діток з села Жадень де дошкільний навчальний заклад відсутній.

     Відкриття групи стало можливим як результат реалізації проекту «Проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу в с. Миляч вул. Піщана, 343 (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації)», що був передбачений в рамках використання коштів державної субвенції, що була надана Миляцькій ОТГ на розвиток інфраструктури.

     На відкриття, що співпало з святкуванням Свята Миколая завітали заступник сільського голови Геннадій Рожко, начальник Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької районної державної адміністрації Ніна Стасюк, батьки і інші гості.

     Діти  з нагоди відкриття отримали не тільки цінні подарунки від гостей, а й солодощі, що їм приніс Святий Миколай.

   В майбутньому планується продовжити капітальний ремонт дошкільного підрозділу, зокрема провести утеплення горищ і фасаду будівлі для покращення умов виховного процесу для найменших жителів громади.


« повернутися до списку альбомів