Дубровицький район, Рівненська область

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

В Центрі надання адміністративних послуг Ви зможете отримати адміністративні послуги, що надаються виконавчими органами Миляцької сільської ради, структурними підрозділами Рівненської обласної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Також зможете оформити документи дозвільного характеру, подати заяви, скарги, пропозиції, одержати на них належно підготовлені відповіді. В Центрі також можна записатись на прийом до сільського голови, його заступників та керівників виконавчих органів сільської ради, отримати інші консультації.

В приміщенні ЦНАП, що знаходиться за адресою:с. Миляч створено комфортні умови для відвідувачів (суб’єктів звернень). В нашому приміщені Ви також можете скористатися послугами відділення банку та копі-центру. Забезпечені умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Наших найменших відвідувачів чекає цікава дитяча кімната.

Привітний та ввічливий персонал з розумінням поставиться до вирішення Ваших проблем.

ГРОМАДЯНСТВО СІМ'Я РОБОТА

СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ БІЗНЕС МАЙНО ТА ІНШЕ