Провідний спеціаліст з питань освіти, культури та туризму - Яна ГНЕДЬКО

Робочий візит КЗ "Рівненський обласний центр народної творчості"

Сьогодні, 26 лютого 2024 р. до жителя села Лугове Ляховича Адама Григоровича з робочим візитом завітали: директорка КЗ "Рівненський обласний центр народної творчості" Ірина РАЧКОВСЬКА та провідний методист КЗ "Рівненський обласний центр народної творчості" Юрій КОВАЛЬЧУК.

16:30:17 26.02.2024

Рубрика "Історії життя талановитих людей"

Талановиті люди завжди виділяються у суспільстві і обов’язково привертають до себе увагу. І погодьтеся, у кожного з нас є такі родичі, друзі чи просто знайомі...

12:28:50 01.11.2023

ФОТОКОНКУРС "Моє село - частинка України" з нагоди Дня села Переброди

Умови фотоконкурсу: - До 26 жовтня 2023 р. (включно) надішліть фотографію, яка на Вашу думку, відтворює красу Вашого села; - Взяти участь можуть лише жителі с.Переброди; - Кожен учасник може представляти один або декілька фотознімків, вказавши своє прізвищем та ім’я, вік. - Для конкурсу надсилайте Ваші фото на електронну пошту - yanakuharets1996@gmail.com або за номером на Viber - 0961164930 Всі фото будуть опубліковані на офіційній сторінці Миляцької територіальної громади Facebook. Автор фото, що отримає найбільшу кількість вподобайок стане переможцем фотоконкурсу та отримає подарунок. Голосування відбудеться 27 жовтня 2023 р.  ️Підсумки фотоконкурсу - 28 жовтня 2023 р.

09:27:11 23.10.2023