Перший Кубок Миляцької ОТГ з пляжного футболу.

Дата: 27.07.2017 10:04

23 липня на сільському стадіоні села Миляч пройшов перший Кубок Миляцької ОТГ з пляжного футболу. Для відкриття Кубку та вітального слова  було запрошено заступника сільського голови Миляцької ОТГ Рожко Генадія Степановича.

У даних змаганнях прийняло участь 8 команд: Будимля, Удрицьк, дві команди Жадень та три  місцеві команди. Це було справжнє свято пляжного футболу, благо і погода не підкачала, і вболівальники залишились задоволеними, а також гравці та представники команд. Сонячна неділя подарувала глядачам шістнадцять матчів, в яких загалом було забито 57 м’ячів!

У груповому етапі виборювали право грати у фіналі 4 команди. До фіналу впевнено потрапили Жадень 1 та Будимля, які вийшли з групи без жодної поразки з максимальною кількістю очок, та  Миляч-1 і Миляч 2 вийшли до фінальної частини з другої сходинки своєї групи.

Результати ігор 1/2 фіналу:
Миляч-1 1:0 Жадень-1

Будимля 6:2 Миляч-2
ФІНАЛ
За 3 місце
Жадень-1 2:1 Миляч-2

За 1 місце
Миляч-1 3:3 (2:0 п.п.) Будимля

Отже, призерами Кубку Миляцької ОТГ стали:
1 місце – Миляч-1;
2 місце - Будимля;
3 місце – Жадень-1;
4 місце – Миляч-2.

Кращими гравцями було визнано Охмака Андрія та Ляхович Ігоря із двох місцевих команд Миляч, Торчило Ігоря із Будимля та кращого воротаря Рожко Юрія із Жадені. Чемпіони були нагороджені Кубком та грамотою. Призерів та кращих гравців нагородили грамотами. Церемонію нагородження провів заступник сільського голови Рожко Генадій Степанович.

Організатори змагань висловлюють слова ПОДЯКИ за проведення даних змагань:
- лісничому Миляцького лісництва Висоцького ДЛГ Гурі Максиму Сергійовичу за допомогу в організації та проведенні турніру;

- підприємцю Ліпінському Богдану Ярославовичу за підготовку місць проведення змагань;

- підприємцю Чмуневич Анатолію Івановичу за придбання спортінвентарю для гри в пляжний футбол;

- директору КЗ Миляцький НВК Охмак Світлані Володимерівні за допомогу в організації та проведенні турніру;

- колективу Миляцького сільського будинку культури за надання акустичної системи для озвучення змагань;

- суддям, котрі обслуговували змагання: Жакунець Миколі Миколайовичу та Охмак Володимиру Олексійовичу.