Оголошено конкурс на визначення виконавця послуг зі збору, вивезення та захоронення ТПВ на території Миляцької ОТГ.

Дата: 27.07.2017 11:14

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Миляцька сільська рада Дубровицького району Рівненської області проводить конкурс на визначення виконавця послуг зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на території Миляцької ОТГ

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області № 16 від 31 березня 2016 року.

Місце проведення конкурсу:

34133, с. Миляч, вул. Василевського 122 б, Дубровицький район, Рівненська область.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг, досвід роботи в наданні послуг зокрема щодо наявності: заяви про участь у конкурсі; завіреної копії Статуту; матеріально-технічної бази; працівників відповідної кваліфікації; досвіду роботи з надання певних послуг; критеріїв відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам; переліку документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам.

Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг:

Конкурс проводиться на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території ОТГ: з приватного сектору, від суб’єктів господарювання та багатоквартирних будинків, що передбачає зокрема:

- організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям міста послуг з вивезення  побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України “Про житлово-комунальні послуги”, « Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р.№ 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», санітарних Правил та встановлених норм;

-планування заходів щодо забезпечення споживачів послугами з збирання та вивезення побутових відходів.

Перелік послуг:

• Збір ТВП;
  • Вивезення ТВП;
  • Захоронення ТВП.

Конкурсні пропозиції:

подаються особисто учасниками конкурсній комісії протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Особа, уповноважена здійснювати  зв'язок з учасниками конкурсу: Приходько В.Г. – юрист сільської ради, тел. 0682059650.

Конверти з конкурсними пропозиціями будуть розкриті в кабінеті юриста сільської ради 26 серпня 2017 року о 11.00 год.