14 січня - Різдвяні піснеспіви.

Дата: 02.01.2018 14:29

Шановні жителі Миляцької сільської ради обєднаної територіальної громади 14 січня 2018  року о 12:00 годині в с. Жадень                    (спортивна зала) відбудеться  щорічний фестиваль-огляд колядок та щедрівок «Різдвяні піснеспіви».

Для участі у фестивалі запрошуються аматорські дитячі, юнацькі і дорослі вокальні ансамблі, дуети, сольні виконавці від клубних закладів культури, навчально-виховних комплексів, громадських організацій, парафіяльні гурти Миляцької громади без обмеження у вікових категоріях.

У програму виступів учасників можуть бути включені колядки, щедрівки, різдвяні дійства, церковна, православна хорова музика, авторські твори на різдвяну тематику. Тривалість виступу становить до 15 хвилин.

Оргкомітет  тел.: +380680328481

ПОЛОЖЕННЯ

про щорічний фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні піснеспіви» на території Миляцької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

І. Загальні положення

Фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяні піснеспіви» відбувається щороку на території Миляцької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Засновником та організатором фестивалю є Миляцька  сільська рада та актив сектору культури та спорту.

ІІ. Мета фестивалю

Фестиваль Різдвяних піснеспівів проводиться з метою:

- збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю та України;

- підвищення духовно-культурного рівня населення;

- посилення ролі народної творчості, літератури, мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків молодого покоління та суспільства загалом;

- обміну досвідом роботи із залучення молодого і старшого покоління до збереження народних традицій та обрядів.

ІІІ. Учасники фестивалю

Для участі у фестивалі запрошуються світські і духовні, дитячі, шкільні, аматорські творчі колективи, хори та ансамблі з усієї території Миляцької сільської ради об’єднаної територіальної громади (вікових обмежень немає).

IV.Порядок проведення фестивалю

Щорічний фестиваль Різдвяних піснеспівів відбудеться в спортивному залі села Жадень.

Дата проведення: 14 січня 2018 року.

З 12:00 год. – заїзд учасників

З 13:00 год. – виступи творчих колективів.

V.Організаційний комітет

Оргкомітет зобов’язується:

-  розробити положення про фестиваль;

- провести рекламно-інформаційну роботу;

- підготувати сценарій фестивалю;

- укласти програму фестивалю;

- організувати перебування учасників фестивалю;

- забезпечити охорону та громадський порядок під час проведення заходу.

VI.Умови участі у фестивалі

У фестивалі можуть брати участь творчі колективи, хори та ансамблі з усієї території Миляцької сільської ради.

Учасники фестивалю представляють не більше 2  різдвяних піснеспівів.

Виступи можуть виконуватись як а capella, так і під супровід музичними інструментами, або виконання творів під фонограму.