Привітання з Днем захисника України.

Дата: 13.10.2017 19:03

Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Мої вітання сьогодні адресовані нашим Захисникам – нащадкам славного козацького роду, які в умовах сьогодення продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі. Переконаний, що Ви завжди будете з честю нести високе звання захисника Вітчизни.

Сердечно бажаю Вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою!

Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають Вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України!

З повагою,

сільський голова                                                                                 Федір Хлебович