Маємо до Вас чергове прохання!

Для земляка нашої громади, уродженця села Переброди та його побратимів розвідувальної роти 10-ї ОГШБр необхідний РЕБ.

10:53 12.04.2024

Акції "Подаруй світло Харкову".

Миляцька сільська рада Сарненського району Рівненської області просить всіх долучитися до акції "Подаруй світло Харкову".

10:37 12.04.2024

ЗБІР ЗАКРИТО!

Отримали фотозвіт від нашого Захисника, Віталія Восінського та його побратимів. Засоби радіозв'язку придбано!

10:41 11.04.2024

Сьогодні, 10 квітня 2024 р. на базі ФСС «Горинь» м. Дубровиця відбувся ІІІ (зональний) етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», що ініційований Президентом України Володимиром Зеленським.

Сьогодні змагалися здобувачі освіти Миляцької, Дубровицької, Висоцької, Немовицької та Вирівської територіальних громад.

17:43 10.04.2024

Відновлюються позапланові заходи державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планові та позапланові перевірки нехарчової продукції

Держпраці інформує про те, що Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 №550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів

12:39 08.04.2024

Допоможи ЗСУ!

Друзі прошу у вас про допомогу для мого брата Якубовича Володимира, який служить в 1 Прикордонному Загоні східного регулювання. Авто потрібно для виїзду на сході.

10:49 08.04.2024

Плетіння маскувальних сіток – дієвий спосіб підтримки ЗСУ.

До плетіння маскувальних сіток долучаються місцеві жителі села Удрицьк разом із завідуючою Удрицьким сільським будинком культури. В такий нелегкий час дуже важливо згуртовуватися для досягнення спільної мети та допомагати нашим ЗСУ.

10:57 04.04.2024