З Днем автомобіліста та дорожника України.

День автомобіліста та дорожника щорічно відзначається в Україні в останню неділю жовтня і присвячене професійним водіям, автолюбителям і працівникам дорожньої сфери.

00:20 29.10.2023

ШАХРАЙСЬКІ СХЕМИ. ПРОСТІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

У світі безліч видів шахрайських схем, які відпрацьовуються на простих громадянах. Національна поліція України розробила короткі фото-інструкції що робити, щоб не попасти в пастку до шахраїв.

15:14 25.10.2023

З нагоди Дня села Переброди оголошуємо фотоконкурс "Моє село - частинка України".

Умови фотоконкурсу: - До 26 жовтня 2023 р. (включно) надішліть фотографію, яка на Вашу думку, відтворює красу Вашого села; - Взяти участь можуть лише жителі с.Переброди; - Кожен учасник може представляти один або декілька фотознімків, вказавши своє прізвищем та ім’я, вік. - Для конкурсу надсилайте Ваші фото на електронну пошту - yanakuharets1996@gmail.com або за номером на Viber - 0961164930 Всі фото будуть опубліковані на офіційній сторінці Миляцької територіальної громади Facebook. Автор фото, що отримає найбільшу кількість вподобайок стане переможцем фотоконкурсу та отримає подарунок. Голосування відбудеться 27 жовтня 2023 р.  ️Підсумки фотоконкурсу - 28 жовтня 2023 р.

09:21 23.10.2023

Щиро дякуєм партнерам ПРООН за співпрацю!

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Миляцької сільської ради Сарненського району Рівненської області в рамках проекту "Посилення стійкості громад в регіонах України" отримав планшет, для якісного надання адміністративних послуг особам з інвалідністю з вадами слуху.

10:49 20.10.2023

Торгівля людьми - це не міф, це реальність!

Через війну росії проти України зростають ризики торгівлі людьми.Пам’ятайте, що торгівля людьми ближче, ніж здається. Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

10:21 17.10.2023

18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби  з торгівлею людьми.

18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

Слід зазначити, що жертвою торгівців людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі. Основними уразливими категоріями осіб, які відносяться до групи ризику потрапити до торгівців людьми є:

12:59 16.10.2023