Новини громади

«Її величність – українська книга».

«Читайте! Читайте! Читайте! Читайте не поспішаючи, щоб не втратити жодної краплі змісту книги. Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги»

11:39 11.05.2018

Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!

Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:

12:18 26.04.2018

Інформація про надання гранту для студентів Рівненської області на сплату навчання.

До уваги студентів Миляцької громади Рівненської області очної та заочної форми навчання, державних та комерційних вищих навчальних закладів України.      Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату 1 року навчання в ВНЗ. Участь у конкурсі безкоштовна.

10:17 11.04.2018