Новини громади

Миляцька ОТГ знову перша в області.

24 березня 2018 р. в м. Сарни відбулися спортивні змагання Кубка області з волейболу серед жінок та обласні змагання з шахів між районами та об’єднаними територіальними громадами окремо.     За підсумками змагань у загальнокомандному заліку збірна команда Миляцької ОТГ посіли два перші командні місця з волейболу, склад збірної команди представляли: Кошин Ганна із Миляч; Карпович Анастасія із Смородська; Ярошевич Діана із Удрицька; Гнедько Яна, Ляхович Тамара, Ляхович Тетяна, Охмак Марина із Лугового; Дрожча Вікторія та Олексійовець Леся із села Біле, та шахів, де чоловіків представив Вишневський Іван (в особистому заліку – 2 місце), та жінок Ососкало Ірина (в особистому заліку – 1 місце) у змаганнях серед громад,  гідно виборюючи перемоги у сильних супротивників. Кожен поєдинок був видовищним.

11:39 30.03.2018

Підписано першу декларацію

Згідно наказу №503 МОЗ України "Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу" в Миляцькому ЦПМСД підписано першу декларацію про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги...

14:53 28.03.2018

Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака в селі Миляч.

25 березня в селі Миляч відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака. Відкриття турніру відбулося в Миляцькому СБК з Гімну України та хвилиною мовчання. До вітального слова було запрошено заступника сільського голови Миляцької ОТГ Рожко Генадія Степановича.

16:37 26.03.2018

Бібліотекарі громади продовжують підвищувати свій рівень.

12 березня в Рівненській обласній бібліотеці пройшло одноденне навчання  стажування бібліотекарів ОТГ.  Від  Миляцької  сільської ради навчання пройшла бібліотекар Будимлянської ПШБ Марина Олександрівна Дем'янчук. На навчанні, з поміж інших, розглядалися питання:

20:17 19.03.2018