Дата: від до Скинути

Загинув за Україну... Сьогодні ми попрощалися та провели в останню дорогу Олександра МАКСИМОВИЧА.

Наш Захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у незалежній Україні. Олександр назавжди залишиться у спогадах рідних, друзів та бойових побратимів справжнім патріотом, порядною людиною, надійним та щирим другом.

18:00 21.03.2024

Кортеж з тілом полеглого Захисника Олександра МАКСИМОВИЧА зустрічаємо сьогодні, 20 березня 2024 р. Кортеж прямуватиме до батьківської хати в с. Смородськ.

Про місцезнаходження кортежа з тілом Героя - Олександра МАКСИМОВИЧА будемо повідомляти на нашій офіційній сторінці Facebook.

11:39 20.03.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар.

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найвразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

14:03 19.03.2024

«Кубок дівочої ліги України Ю-14»

Сьогодні, 14 березня у місті Львів відбулись фінальні змагання з футболу серед дівчат «Кубок дівочої ліги України Ю-14», де змагалась збірна команда Рівненської області , в складі якої виступала здобувачка освіти Перебродівського ліцею Чмуневич Поліна. В півфінальній грі наші землячки перемогли команду ДЮСШ м. Ужгород 2:0 ,один з голів забила саме юна перебродівчанка, а у фіналі з рахунком 0:1 поступились ДЮСШ «Поділ» м. Київ. Тож вітаємо нашу спортсменку та всю команду зі срібними нагородами всеукраїнських змагань. Молодці! Поліні ж зичимо подальших успіхів!!!

19:27 14.03.2024

Оформлення паспортних документів  за кордоном

Оформлення паспортних документів за кордоном

Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України.

12:20 14.03.2024