Новини громади

Вітальні листівки до 8 березня.

Кожний з нас дуже любить свою маму – людину, яка дала йому життя, яка любить його незважаючи ні на що, любить не за його достоїнства і таланти. Мама готова віддати своє життя за життя дитини, допомогти їй у будь-який момент.

09:13 09.03.2018

Члени міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури працювали на базі Перебродівського НВК.

«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури засобами словесності та інформаційно-комунікаційних технологій в умовах інноваційного освітнього середовища»  – на таку тему на базі комунального закладу «Перебродівський навчально-виховний комплекс» відбулося чергове засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури освітніх закладів Миляцької об’єднаної територіальної громади.

08:53 05.03.2018

«Дві Людини – дві долі, два незавершених життєвих шляхи…»

Людська доля - часто збіг очевидних закономірностей і непередбачених випадковостей. Дві Людини – дві долі, два незавершених життєвих шляхи: Педагог з великої літери – вчитель фізичної культури Миляцького НВК Іван Ілліч Кузка і науковець зі світовим ім’ям, випускник Миляцької середньої школи Віталій Сергійович Чишко. Їх життя, як і життя кожної людини, що належить до вищих, абсолютних цінностей, було загальною умовою здійснення усіх цілей, завдань, прагнень, які вони ставили перед собою, але … не судилося.

11:59 24.02.2018

Зламана доля та не зламана воля.

Історія будь-якого народу містить періоди і дати, які є вирішальними та доленосними  в його житті.  21 лютого 2018 року в Миляцькій публічно-шкільній бібліотеці відбувся захід присвячений вшануванню пам'яті Героїв Небесної  Сотні – Свіча пам'яті  «Зламана доля та не зламана воля».

16:27 21.02.2018

Кубок області з міні-футболу.

17 лютого 2018 в м. Костопіль відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу на Кубок Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед збірних команд ОТГ. На участь у змаганнях північної зони прибули 6 команд з 13, які були розділені на дві підгрупи:

16:16 21.02.2018