Новини громади

Чемпіонат Дубровицького району з фут залу - 2018

З 21 січня по 11 лютого 2018 року в Дубровицькому районі проводився чемпіонат району пам’яті «Небесної сотні» за фінансової підтримки благодійного фонду «Наш край» Яніцького Василя Петровича (народного депутата України). Вперше цього року чемпіонат проходив  у дві ліги по 10 команд.

12:35 12.02.2018

Заглянули в минуле.

Бібліотеки і музеї мають потенціал для створення спільних баз даних, що полегшують користувачу пошук достовірних відомостей краєзнавчого характеру .

08:59 29.01.2018

До громади з виступом завітала робина Біруків.

18 січня з Різдвяною програмою, що включала колядки та привітання, до Миляцької обєднаної територіальної громади завітали діти будинку сімейного типу Оксани Бірук із села Великий Олексин Рівненського району.

15:26 18.01.2018