Новини громади

Спортивні заходи до Дня села Смородськ.

Вже стало доброю традицією 21 вересня на свято Пречистої Діви Марії проводити в селі Смородськ Миляцької ОТГ спортивні заходи до дня села. На шкільному стадіоні   та в школі були проведені спортивні змагання з міні-футболу, настільного тенісу, шахів та шашок.      Спортивне свято почалося з урочистого шикування, доповіді й оголошення плану спортивного свята. В змаганнях прийняли участь 13 команд з чотирьох сіл громади Смородськ, Удрицьк, Миляч та Будимля. У результаті запеклої командної боротьби визначились переможці, як в командному так і в особистому заліку,  місця розподілилися  згідно з правилами змагань з видів спорту.

12:51 24.09.2017

Захист Вітчизни – це конституційний обов’язок громадянина України

У дивні часи ми живемо: будується нова країна, оновлюється національно-патріотичний дух. Україна «у продовження євроінтеграції» знову взяла черговий транш в МВФ, ну а ми, прості люди, говоримо про актуальність сьогодення – неоголошену війну на Сході, що точиться в даний час.

12:15 31.08.2017

Ніхто нам не збудує державу, коли самі її не збудуємо

26 років поспіль Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – День Незалежності. Роки незалежності стали для України часом кардинальних змін у громадсько-політичному і соціально-економічному житті, початком розбудови громадського суспільства.

12:12 31.08.2017

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня в День Державного Прапора України в селі Миляч відбулися урочистості за участю представників органів місцевого самоврядування, керівників установ і організацій, що розміщуються на території громади. Поблизу сільского будинку культури під звуки Державного Гімну України було винесено один із символів нашої держави – жовто-блакитний стяг вихованцями Миляцького НВК і воїном АТО Сергієм Петровцем.

21:29 28.08.2017

У Милячі святкували день села.

9 серпня в селі Миляч було шумно і весело. Атмосера була насичена емоціями, оскільки в цей день відбувалося святкування дня Села.

16:44 14.08.2017

Скликається сесія