Спорт

Кубок з волейболу, шашок і шахів серед дівчат та юнаків "Хто ти, майбутній олімпієць?" збірних команд закладів освіти сільських територіальних громад, під гаслом - "Рухайся до Перемоги України!"

24 березня 2024 р. у с. Тинне на базі Тинненського ліцею відбулися змагання розіграшу Кубка з волейболу, шашок і шахів серед дівчат та юнаків "Хто ти, майбутній олімпієць?" збірних команд закладів освіти сільських територіальних громад, під гаслом - "Рухайся до Перемоги України!"

10:47:48 25.03.2024

«Кубок дівочої ліги України Ю-14»

Сьогодні, 14 березня у місті Львів відбулись фінальні змагання з футболу серед дівчат «Кубок дівочої ліги України Ю-14», де змагалась збірна команда Рівненської області , в складі якої виступала здобувачка освіти Перебродівського ліцею Чмуневич Поліна. В півфінальній грі наші землячки перемогли команду ДЮСШ м. Ужгород 2:0 ,один з голів забила саме юна перебродівчанка, а у фіналі з рахунком 0:1 поступились ДЮСШ «Поділ» м. Київ. Тож вітаємо нашу спортсменку та всю команду зі срібними нагородами всеукраїнських змагань. Молодці! Поліні ж зичимо подальших успіхів!!!

20:02:31 14.03.2024

Турнір з футзалу серед дівчат з нагоди Дня Святого Миколая

Дівоча команда «Фортуна» Миляцької ТГ, вже вкотрий раз довела свою майстерність, на цей раз виборовши срібні нагороди на міжобласному турнірі з футзалу серед учениць 6-7 класів присвяченому Дню Святого Миколая , що відбувся в Костопільському обласному ліцеї спортивного профілю. Крім нас, за першість змагались команди з Гощі, Костополя, Луцька та Зносицького ліцею.Найкращою гравчинею змагань визнано Галушко Дарину. Принагідно дівчата дякують депутату Миляцької сільської ради Томіловичу Федору Миколайовичу за неочікувані Миколайчики.

18:08:40 07.12.2023

Чемпіонат Рівненської області з футзалу серед дівчат 2009 року народження і молодших.

24 листопада у місті Сарни відбувся чемпіонат Рівненської області з футзалу серед дівчат 2009 року народження і молодших. Команда «Фортуна» Миляцької Т Г , складена в більшості гравчинь з Перебродівського ліцею , разом зі своїми найкращими подружками з Орв’яниці ,як і зазвичай змагалась за нагороди, здобувши три перемоги, та на жаль однієї поразки , здобула бронзові медалі чемпіонату. Кращим бомбардиром турніру стала Чмуневич Поліна, забивши 5 голів. Молодці дівчата, в цьому році це їхній не перший тріумф, зокрема і на всеукраїнських змаганнях також.

17:57:16 24.11.2023

Змагання з футболу серед дівчат 2009 року народження та молодших у м. Костопіль

20 вересня, у місті Костопіль відбулись змагання з футболу серед дівчат 2009 року народження та молодших на першість територіальних громад Рівненської області. Миляцьку ТГ представляла команда «Фортуна» Перебродівського ліцею . Сьогодні, ми бронзові призери, та з кращим захисником Ладикою Марією! Гартуємось до нових спортивних баталій та перемог!!!

17:00:38 20.09.2023

Вітання для команди "Олімпія"!

Сьогодні, 10 вересня, в м.Дубровиця на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Горинь" відбулися спортивні змагання до Дня фізичної культури і спорту, де взяла участь команда "Олімпія".

20:26:23 10.09.2023

Отже, чемпіонат ГО "ВФСТ "Колос" з футболу "Золотий колос України" серед дівчат 2010-2011 р.н. у місті Берегове Закарпатської області, де бере участь команда Миляцької ТГ "Фортуна" продовжується.

Першою відбулася гра з командою ДЮСШ "Бахмач" Бахмацької МР Чернігівської області, на жаль, з рахунком 1:0 перемогу не вдалося вибороти!

12:41:54 13.07.2023