Турнір з футзалу серед дівчат з нагоди Дня Святого Миколая

Дівоча команда «Фортуна» Миляцької ТГ, вже вкотрий раз довела свою майстерність, на цей раз виборовши срібні нагороди на міжобласному турнірі з футзалу серед учениць 6-7 класів присвяченому Дню Святого Миколая , що відбувся в Костопільському обласному ліцеї спортивного профілю. Крім нас, за першість змагались команди з Гощі, Костополя, Луцька та Зносицького ліцею.Найкращою гравчинею змагань визнано Галушко Дарину. Принагідно дівчата дякують депутату Миляцької сільської ради Томіловичу Федору Миколайовичу за неочікувані Миколайчики.

18:08:40 07.12.2023

Чемпіонат Рівненської області з футзалу серед дівчат 2009 року народження і молодших.

24 листопада у місті Сарни відбувся чемпіонат Рівненської області з футзалу серед дівчат 2009 року народження і молодших. Команда «Фортуна» Миляцької Т Г , складена в більшості гравчинь з Перебродівського ліцею , разом зі своїми найкращими подружками з Орв’яниці ,як і зазвичай змагалась за нагороди, здобувши три перемоги, та на жаль однієї поразки , здобула бронзові медалі чемпіонату. Кращим бомбардиром турніру стала Чмуневич Поліна, забивши 5 голів. Молодці дівчата, в цьому році це їхній не перший тріумф, зокрема і на всеукраїнських змаганнях також.

17:57:16 24.11.2023

Змагання з футболу серед дівчат 2009 року народження та молодших у м. Костопіль

20 вересня, у місті Костопіль відбулись змагання з футболу серед дівчат 2009 року народження та молодших на першість територіальних громад Рівненської області. Миляцьку ТГ представляла команда «Фортуна» Перебродівського ліцею . Сьогодні, ми бронзові призери, та з кращим захисником Ладикою Марією! Гартуємось до нових спортивних баталій та перемог!!!

17:00:38 20.09.2023

Вітання для команди "Олімпія"!

Сьогодні, 10 вересня, в м.Дубровиця на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Горинь" відбулися спортивні змагання до Дня фізичної культури і спорту, де взяла участь команда "Олімпія".

20:26:23 10.09.2023

Отже, чемпіонат ГО "ВФСТ "Колос" з футболу "Золотий колос України" серед дівчат 2010-2011 р.н. у місті Берегове Закарпатської області, де бере участь команда Миляцької ТГ "Фортуна" продовжується.

Першою відбулася гра з командою ДЮСШ "Бахмач" Бахмацької МР Чернігівської області, на жаль, з рахунком 1:0 перемогу не вдалося вибороти!

12:41:54 13.07.2023

Всеукраїнський турнір з футболу серед дівочих команд WU-9

26-27 червня у м. Ковель відбувся всеукраїнський турнір з футболу серед дівочих команд WU-9 . Завдячуючи РОАФ взяла участь у ньому і команда «Фортуна» Миляцької ТГ , складена з гравчинь Перебродівського ліцею. Про якийсь спортивний результат тут мова не йде, адже юним футболісткам усіх команд було від семи до дев‘яти років , тож всі отримали медалі та подарунки. Ще ми отримали безліч позитивних емоцій, ознайомились з новими місцями , знайшли нових друзів та самоствердилися в бажанні і надалі займатись футболом!

11:01:16 28.06.2023

Сьогодні, 13 червня, розпочався Всеукраїнський футбольний турнір серед дівчат U-11 сезону 2023 року в якому приймає участь команда Миляцької ТГ "Фортуна".

Честь Рівненської області захищають шість гравчинь Перебродівського ліцею, дві гравчині Миляцького ліцею та дві гравчині Зносицького ліцею (Немовицька ТГ).

17:00:42 13.06.2023