Дубровицький район, Рівненська область

Стратегічний план розвитку Миляцької об’єднаної територіальної громади до 2020 року

ЗВЕРНЕННЯ МИЛЯЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановна громадо Миляцької сільської ради!

Аналіз ситуації щодо сучасного соціально-економічного розвитку громади показав, що назріла необхідність створення нової концепції   її  розвитку через упровадження стратегічного планування як процесу, при якому сільська рада здійснює повний контроль за своїм економічним майбутнім, розробляючи заходи впливу  на сили, які відіграють визначну роль у економічному і соціальному розвитку.

Перед Вами документ, розроблений робочою групою Миляцької сільської ради за участю жителів населених пунктів територіальної громади. В основу документа покладено бажання представників громадськості та виконавчих органів сільської ради  бачити нашу громаду візитною карткою Дубровицького району Рівненської області, краєм з розвинутим високотехнологічним тваринництвом та рослинництвом, з привабливим інвестиційним кліматом, ефективним використанням природних ресурсів, з комфортними умовами життя та відпочинку на  історичних теренах  Полісся.

Заходи, що намічаються в стратегічному плані на найближчі 5 років, кожного року будуть розглядатись органами  сільської ради під час розробки Програми соціально-економічного розвитку. Реалізація заходів буде виконуватись за рахунок бюджетних коштів різних рівнів, внутрішніх і залучених інвестицій.

Пріоритетні напрямки розвитку, визначені в Стратегічному плані, потребують мобілізації всіх ресурсів для досягнення запланованих цілей. Сільська  рада та виконавчий комітет сприятимуть досягненню поставленої мети. Але стратегія розвитку виконана буде в повному обсязі тільки при умові тісної співпраці та активності громади Миляцької сільської ради. Ми віримо: в кінцевому результаті це принесе користь кожному жителю громади.

Слова вдячності всім розробникам цього документу та найбільш активним та небайдужим мешканцям сільської ради.

Сільський голова Миляцької сільської ради Дубровицького району

Рівненської області  Хлебович Федір Федорович