КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА – 2019 року

Дата: 11.09.2019 13:59

8 вересня в с. Корнин Рівненського району відбулися обласні спортивні змагання Рівненщини "Краща спортивна громада 2019 року" серед збірних команд ОТГ, які проходили під егідою Рівненської обласної організації ВФСТ "КОЛОС" та Рівненської райдержадміністрації. Маючи значні досягнення в спорті, керівництво Миляцької ОТГ теж вирішило прийняти активну участь у змаганнях. За звання чемпіона «Краща спортивна громада 2019 року» змагались 14 обєднаних територіальних громад.

Призові місця вдалося вибороти спортсменам Миляцької ОТГ з шашок: Борсук Маріанна – 1 місце та Жакунець Микола – 3 місце в особистому заліку і разом І загальнокомандне місце з шашок та Вишневський Іван та Ососкало Ірина ІІІ загальнокомандне місце з шахів. Спортсменам з міні-футболу, гирьового спорту та настільного тенісу хоча і не вдалось зайняти призові місця, але показати чудову, видовищну гру та жагу до перемоги в них це вдалося.

Щиро вітаємо наших учасників змагань, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому та здобути ще не одну перемогу.