Рівненська область, Сарненський район

Повідомлення про початок громадського обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань

Дата: 14.02.2022 10:44

Оголошення про проведення інвентаризації зовнішньої реклами на території  Гірської сільської ради – Офіційний веб-портал Гірської сільської ради

Відповідно до рішення Миляцької сільської ради від 10.09.2021 року №152 «Про делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури» та рішення Дубровицької міської ради від 16.12.2021 року №521 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» було прийнято рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад Миляцької сільської ради та Дубровицької міської ради у сфері архітектури та містобудування у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншим суб’єктом співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів відповідно до вимог Закону України «Про співробітництво територіальних громад».

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань було розроблено відповідно до вимог чинного законодавства України.

Згідно з статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» передбачено обов’язковий порядок громадського обговорення підготовленого проєкту договору про співробітництво, за результатами якого буде винесено зазначений проєкт договору для схвалення на розгляд ради.

Ознайомитися з проєктом договору про співробітництво можна на офіційному сайті Миляцької сільської ради за посиланням https://rada.info/upload/users_files/40131743/204637c7f4697508ce8a2bf5eb5a0aff.pdf.

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань проводиться у формі письмових зауважень, коментарів та пропозицій.

Строк для надсилання письмових зауважень, коментарів та пропозицій – 15 календарних днів з моменту публікації цього повідомлення.

Письмові зауваження, коментарі та пропозиції надсилаються на поштову адресу Миляцької сільської ради чи електронну адресу.

Адреса для листування: вул. Василевського,122б, с. Миляч, Сарненський район, Рівненська область, 34133

Електронна пошта: milgromada@ukr.net

Телефон: 0682789296