Рівненська область, Сарненський район

Дорогі краяни! З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 09:30

Сьогодні, 28 червня виповнюється двадцять шість років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітньої держави документ – Конституцію. Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому сформована Українська держава.

За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені українського народу. І ця глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть, у традиціях та звичаях, в утвердженні української нації.

Конституція увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Вже чверть століття вона гарантує українцям дотримання найголовніших прав людини – права на життя, свободу, особисту недоторканість, повагу до гідності та вільний розвиток.

Для України ж Конституція – це її особистий «паспорт», який декларує цілісність, суверенітет та незалежність серед інших країн світу. Тому, ми маємо поважати і берегти Основний закон держави, який є спільною цінністю і надбанням українського народу.

Сьогодні все це у нас намагається відібрати наш тисячолітній московський ворог, який прийшов на нащу землю знову, розпаливши вогонь повномасштабної війни. Аби забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців, як народ...

Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Герої стоять на смерть, захищаючи наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Українці вистоять. Україна переможе. Наша Конституція буде діяти по всій Україні - від Ужгорода до Луганська, від Славутича до Севастополя.

Миру нам усім та якнайшвидшої перемоги над московською нечистю!

Слава Україні!
Разом до перемоги!