Піднято прапори України і Європейського союзу

Дата: 11.05.2017 17:06

11 травня 2017 року біля будинку культури села Миляч (що є адміністративним центром Миляцької громади) відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу.

Право винести і підняти Прапори мали запрошені на урочисту церемонію воїни АТО - Валерій Охмак і Юрій Савич, а допомагала їм у цьому молодь, що зібралася з усіх населених пунктів Миляцької громади.

До всіх присутніх звернувся сільський голова Федір Хлебович, який відзначив важливість і торжественність сьогоднішньої події - прийняття Радою міністрів Європейського Союзу рішення ввести безвізовий режим з Україною.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 травня європейські міністри розглянули відповідний Регламент Європейського Парламенту і Ради Європейського Союзу, який вносив зміни в постанову №539/2001, в якій вказані держави, громадяни яких при перетині зовнішніх кордонів повинні мати візу, і Україну було долучено до переліку держав, які звільняються від цієї вимоги.

Очікується, що підписання документу про безвізовий режим відбудеться 17 травня в Страсбурзі. Відповідно до процедури, документ набере чинність через 20 днів після публікації його в офіційному журналі ЄС. Як заявив Президент України Петро Порошенко, українці зможуть вільно відвідувати Європейський Союз без віз вже з 11 червня.