Вітальні листівки до 8 березня.

Дата: 09.03.2018 09:13

Кожний з нас дуже любить свою маму – людину, яка дала йому життя, яка любить його незважаючи ні на що, любить не за його достоїнства і таланти. Мама готова віддати своє життя за життя дитини, допомогти їй у будь-який момент.

Не завжди ми справедливі у своєму ставленні до батьків, не часто згадуємо про те, як вони нам дорогі. Та пам’ятаймо, що потрібно завжди дарувати радість своїй рідній людині – мамі. Про це ми і подумали напередодні Міжнародного жіночого дня. Ми провели не один майстер-клас у публічній бібліотеці, на якому діти виготовили вітальні листівки своїми руками. Ажурні листочки, незвичайні й акуратненькі квітки складалися у цікаві композиції, і дуже швидко стіл заповнився оригінальними виробами. Хлопчики та дівчатка вклали у подарунки не лише фантазію, а й тепло і любов до своїх мам і бабусь.

Інна Дячок,

зав. Удрицькою публічною бібліотекою