Рівненська область, Сарненський район

Освіта

Освітній процес на території Миляцької територіальної громади забезпечують 6 закладів загальної середньої освіти та 1 заклад дошкільної освіти, що мають статус юридичних осіб.

Загальна кількість учнів у закладах загальної середньої освіти станом на 1 вересня 2021 року становить 1246 здобувачів освіти.

Кількість дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти - 201, (у закладах дошкільної освіти - 129 дітей, у групах з короткотривалим перебуванням виховується 72 дитини).

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!..

В Жаденській гімназії підрозділ дошкільна освіта в групі "Рукавичка", проведений захід до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

10:43:06 21.02.2022