Відділ "Центр надання адміністративних послуг " виконавчого комітету Миляцької сільської ради Сарненського району Рівненської області

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Створення та облаштування Центру надання адміністративних послуг в Миляцькій сільській територіальній громаді проводилось в рамках донорського проекту міжнародної технічної допомоги ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

При відносно невеликій чисельності громади, вона має доволі велику площу, що зумовлювало потребу в створенні центру надання адміністративних послуг такої структури, яка б дозволила максимально задовільнити потребу громади (зокрема, розміри приміщення, необхідну кількість робочих місць та персоналу; перелік послуг, обсяг прийомних годин, рівень інформатизації, характер організації роботи, обсяг супутніх послуг тощо).

Центр облаштований за принципом "єдиного вікна" або "відкритого простору" і повністю відповідає вимогам, встановленим Законом про адміністративні послуги, Примірним положенням та Примірним регламентом.

В приміщенні ЦНАП  створено комфортні умови для відвідувачів (суб’єктів звернень).  Забезпечені умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Наших найменших відвідувачів чекає цікава дитяча кімната.

Привітний та ввічливий персонал з розумінням поставиться до вирішення Ваших проблем.

Оформлення паспортних документів за кордоном

Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України.

12:20:28 14.03.2024

Щиро дякуєм партнерам ПРООН за співпрацю!

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Миляцької сільської ради Сарненського району Рівненської області в рамках проекту "Посилення стійкості громад в регіонах України" отримав планшет, для якісного надання адміністративних послуг особам з інвалідністю з вадами слуху.

10:49:33 20.10.2023