A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миляцька територіальна громада
Україна

Відділ "Центр надання адміністративних послуг " виконавчого комітету Миляцької сільської ради Сарненського району Рівненської області

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Створення та облаштування Центру надання адміністративних послуг в Миляцькій сільській територіальній громаді проводилось в рамках донорського проекту міжнародної технічної допомоги ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

При відносно невеликій чисельності громади, вона має доволі велику площу, що зумовлювало потребу в створенні центру надання адміністративних послуг такої структури, яка б дозволила максимально задовільнити потребу громади (зокрема, розміри приміщення, необхідну кількість робочих місць та персоналу; перелік послуг, обсяг прийомних годин, рівень інформатизації, характер організації роботи, обсяг супутніх послуг тощо).

Центр облаштований за принципом "єдиного вікна" або "відкритого простору" і повністю відповідає вимогам, встановленим Законом про адміністративні послуги, Примірним положенням та Примірним регламентом.

        В приміщенні ЦНАП  створено комфортні умови для відвідувачів (суб’єктів звернень).  Забезпечені умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Наших найменших відвідувачів чекає цікава дитяча кімната.

            Привітний та ввічливий персонал з розумінням поставиться до вирішення Ваших проблем.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора