Відділення соціальної допомоги

Виїзд фахівців із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради з поліцейським громади

Директор та фахівець із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради здійснили виїзд в сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах Миляцької ТГ з метою профілактики зловживання алкоголем, належного виконання батьківських обов’язків та надано консультації щодо відвідування дітьми уроків дистанційного навчання у зв’язку з військовим станом.

15:17:47 06.10.2022

«Рука допомоги». Мінсоцполітики пояснило умови отримання кредитів для безробітних!

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені можуть отримувати фінансову допомогу від держави для старту власного бізнесу в рамках нової бюджетної програми, на реалізацію якої у держбюджеті на 2022 рік передбачено близько 100 млн грн.

11:44:04 13.01.2022

Флешмоб-2021 "Рівненщина проти насильства"!

— Пам'ятаєш ту жінку в магазині? Ти не спробувала їй допомогти. — Я ж сказала, що це не наша справа. — Коли одна людина ображає іншу, хіба це не наша справа? — Я розумію, про що ти говориш, але що я могла зробити? — Якщо всі будуть так думати, то хто ж тоді потурбується про тих, хто не може постояти сам за себе? — Що я мала робити? Це могло закінчитися насильством. — Є речі страшніші, ніж насильство. — І що ж це? — Байдужість…

12:14:51 07.12.2021

Насильству немає виправдання!!!

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні стартувала днями – 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

09:21:11 25.11.2021

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання.

Кожна дитина в нашiй країнi має право на безтурботне, щасливе дитинство. Всi хлопчики та дiвчатка мають право виховуватися в повноційній родині, ходити до школи, вiдвiдувати рiзнi гуртки, займатися спортом. У кожної дитини повинно бути все необхiдне для iї повноцiйного та гармонiйного розвитку.

13:41:03 13.09.2021