Рівненська область, Сарненський район

Відділення соціальної допомоги

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання.

Кожна дитина в нашiй країнi має право на безтурботне, щасливе дитинство. Всi хлопчики та дiвчатка мають право виховуватися в повноційній родині, ходити до школи, вiдвiдувати рiзнi гуртки, займатися спортом. У кожної дитини повинно бути все необхiдне для iї повноцiйного та гармонiйного розвитку.

13:41:03 13.09.2021

Виїзд фахівців із соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради.

Працівниками із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради спільно із начальником відділу Служби у справах дітей Миляцької сільської ради систематично відбуваються виїзди  в сім»ї які опинилися в складних життєвих обставинах Миляцької територіальної громади.

11:45:18 16.08.2021

МОВЧАТИ НЕ МОЖНА! ДІЄМО ПРОТИ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА: важливо знати кожному…

Багато людей вважають, що домашнє насильство — це лише про завдані побої. Насправді ж домашнє насильство включає десятки форм насильницької поведінки. Але у всіх цих різновидів є спільні ознаки: відсутність поваги до іншої особи, прагнення влади та контролю над ним або нею, керування його або її рішеннями та діями.

12:22:24 18.05.2021

Відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради.

Відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради проводить соціальну роботу з сім’ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть подолати їх самостійно.

12:41:51 11.05.2021