Відділення соціальної допомоги вдома

Робоча поїздка директора та фахівця із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради з поліцейським громади.

КУ «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради здійснили виїзд по громаді щодо обстеження та виявлення осіб похилого віку,  одиноких, одиноко проживаючих,  інвалідів громади.

15:35:31 06.10.2022

З Міжнародним днем людей похилого віку!

Сьогодні, 1 жовтня в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, що засвідчує глибоку повагу і шану.

10:40:47 01.10.2021

ТУРБОТА ПРО ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ!

Турбота про літніх людей – завдання для суспільства в цілому та для кожного з нас зокрема. Адже, на долю цих людей випало чимало випробувань, а тепер це - почуття самотності, немічності, хвороби та сидіння в чотирьох стінах…

11:32:40 16.08.2021

РОБОТА СОЦІАЛЬНИХ РОБІТНИКІВ!

Відомий вислів «Старість – не радість», колись торкнеться кожного із нас. І добре, коли це щаслива старість, яка проходить у власній оселі з близькими і рідними, де тебе оточують повагою, турботою та любов’ю. На жаль, не завжди в нашому житті все складається яскраво та щасливо, як ми того бажаємо. Декому доводиться залишитись на старість і наодинці зі своїми хворобами та проблемами.

16:56:11 02.06.2021