Рівненська область, Сарненський район

РОБОТА СОЦІАЛЬНИХ РОБІТНИКІВ!

Дата: 02.06.2021 16:56

Відомий вислів «Старість – не радість», колись торкнеться кожного із нас. І добре, коли це щаслива старість, яка проходить у власній оселі з близькими і рідними, де тебе оточують повагою, турботою та любов’ю. На жаль, не завжди в нашому житті все складається яскраво та щасливо, як ми того бажаємо. Декому доводиться залишитись на старість і наодинці зі своїми хворобами та проблемами.

З турботою про таку категорію людей і створений комунальний заклад КУ «Центр надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради.

4 соціальні робітники Центру обслуговують 34 інвалідів, одиноких, одиноко проживаючих літніх людей вдома, які мешкають в 9 селах, що входять до складу Миляцької ТГ згідно Державного стандарту догляду вдома ( Наказ Міністерства соціальної політики України 13.11.2013 № 760,) соціальну послугу  надають безоплатно, відповідно затверджених графіків роботи та індивідуальних планів надання соціальної послуги з догляду вдома постійно (ІІІ група рухової активності - два рази на тиждень; ІV – три рази на тиждень; V – 5 разів на тиждень), а саме:

• допомага у веденні домашнього господарства – закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та ін.товарів, приготуванні їжі, прибирання житла, прання, допомога в самообслуговуванні;
  • в обробітку земельної ділянки, але не більше 0,02 га;
  • оформлення документів, внесення платежів;
  • виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;
  • виконання різних видів дрібних ремонтних робіт у приміщенні;
  • надання інформації з питань соціального захисту населення та ін.

Робота соціального робітника складна, вимагає бути уважним, тактовним і терплячим, допомагаючи одиноким громадянам, інвалідам, які за час роботи стають немов рідні. Гарно без зауважень працюють соціальні робітники: Кошин Алла (с. Жадень), Денищич Наталія (с.Переброди, с. Будимля), Шарифова Оксана (с. Миляч, с. Лугове, с. Біле), Шугалевич Віра (с. Смородськ, с. Удрицьк).

Згідно опитування підопічні задоволені соціальною послугою догляду вдома, що відображається покращенням емоційного, психологічного, фізичного стану отримувачів соціальної послуги.smiley