Смородська ПШБ

Смородська ПШБ.

"Народні умільці". 14.05.2021р.

Село Смородськ з давніх-давен славилося своїми умільцями. І ось сьогодні в одного з них ми побували у гостях.

16:12:11 09.09.2021

"Народні умільці". 18.04.2021р.

Пропоную Вам ще одну історію про одного майстра нашого села. Він будівельник, пічник, а також гарний майстер з виготовлення кошиків - популярного заняття серед старших людей.

16:11:29 09.09.2021

Літературні читання в Смородській публічно- шкільній бібліотеці. 24.02.2021р.

В її віршах чується шепіт вітру, пахне чебрецем і материнкою, звучить пісенька весняної води, яка «як воля молода». Ще місяць лютий хазяйнує, а вже «весняне сонце припікає», а з вирію от-от «поприлітають гості». В таку благодатну пору народилася відома українська письменниця Лариса Петрівна Косач, яка нарекла себе священним ім’ям – Українка.

15:48:51 09.09.2021