Рівненська область, Сарненський район

"Осінь життя". 05.02.2021р.

Дата: 09.09.2021 16:14

Осінь життя.

Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

Сьогодні в оселю на гостину до Карпович Раїси Луківни були запрошені сусідки-подруги Стрибулевич Софія , Леоновець Ніна .

На цих посиденьках милі жіночки нам повідали про життя наших односельців, як зі смаком проводили час на роботі, згадали вже давно забуті традиції і обряди .

Родзинкою нашого вечора стали етнічні пісні, що передавались з покоління в покоління і співались і за роботою, і коли робили проводи в армію та гуляли весілля. Пісня "Журавка" - про заміжжя дівчини на чужині, а "Калину" співала на своєму весіллі ''незаймана'' дівчина. На проводах в армію також звучала своя пісня, яка краяла серце матері. Зараз нелегкі часи в Україні. Ось уже 7 рік іде війна на Сході, та і про ці події знайшлася пісня, яку ще співали в далеких сорокових...

На закінчення ''вечорниць'' нас розвеселив ще і баяніст Шугалевич Анатолій Семенович - самородок у своїй справі. Він подарував власну авторську пісню про наш рідний Смородськ, а наші талановиті дівчата порадували частівками.

Щиро дякую учасникам за гарно проведений час. Дай, Боже, Вам здоров'я та многія і многія літа!