Громада

Миляцький СБК

Андріїівські вечорниці.

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня.

09:14:33 14.12.2021

Миляцький СБК

Понад 60 років функціонує, живе повнокровним наповненим життям наш сільський клубний заклад. Це творчий шлях не одного покоління спеціалістів, працівників культури, аматорів сцени від найменших до людей похилого віку. Всі ці люди з різними культурними вподобаннями, але їх єднає велика людська щедрість, духовна наполегливість і доброта, бажання творити, множити та зберігати і передавати нащадкам давні традиції.      Кожен з керівників цього закладу, починаючи від першої завідуючої новозбудованого у 1953 році сільського клубу - Ососкало Єви Павлівни, намагаються створити умови для творчості миляцьких аматорів, творчих колективів, виявляти турботу про них.

12:23:01 08.09.2021