Миляцький СБК

Директор Миляцького сільського будинку - Ярмошевич Тетяна Гаврилівна

Художній керівник Миляцького сільського будинку культури - Пасько Олена Валентинівна

День Героїв Небесної Сотні

Небесній Сотні Шана й молитви, За чисті душі, Що злетіли в небо. Їм шлях високий Боже, освіти. І в мирі, Господи, Прийми до Себе.

14:12:24 20.02.2024

З Днем Св. Миколая

Як завжди, ми ділимося яскравими моментами зустрічі діток з Миколаєм. Фото на пам'ять для діток – це справжня радість!  Нехай ці фото стануть найкращими спогадами про зустріч зі Святим Миколаєм!

16:15:50 06.12.2023

29 серпня - День пам'яті Захисників України, загиблих за незалежність і свободу нашої країни.

Наша громада пам’ятає кожного героя, хто поклав життя, захищаючи незалежність та суверенітет України. Ми згадуємо кожного поіменно. У цей день вшануймо пам’ять військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України. Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє та незалежність, яку ми збережемо й передамо нашим дітям і онукам. Молимося і дякуємо їм, бо вони ціною свого життя подарували нам можливість боротися далі. І наша перемога, яка обов'язково буде, стане найкращим ушануванням пам'яті всіх, хто загинув у цій війні та помстою окупантам за кожне втрачене життя, за кожну сльозу. Слава воїнам ЗСУ!

10:40:33 29.08.2023

З Днем Незалежності України!

24 серпня відзначається День Незалежності України – державне свято, яким відзначається річниця ухвалення Акта проголошення незалежності України, який був прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991-го року.

15:39:52 24.08.2023