A A A K K K
для людей із порушенням зору
Громада
Україна

Удрицька ПШБ


Історія та діяльність Удрицької публічно-шкільної бібліотеки


Професійне кредо бібліотекаря


Екскурсія музейною експозицією "Берегиня" при бібліотеці


Краєзнавчо-дослідницька діяльність

   

 

 

 

 

Читати корисно!

«Читати корисно! Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ньому кращі прагнення, гострять його розум і пом’якшують серце.» Теккерей У.

15:33:59 23.02.2022

Гості бібліотеки. 6 листопада

Сьогодні до музейної експозиції в бібліотеку завітали другокласники . Впродовж екскурсії діти дізналися багато цікавого про історію свого села. Також мали змогу потримати вироби з дерева та металу. Дівчатка приміряли український віночок, розглядали з цікавістю весільний наряд. В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію села с.Удрицьк.

08:50:47 10.09.2021

"Бібліотеки та музеї...". 25.01.2021р.

Бібліотеки та музеї мають схожі завдання, пов’язані з вивченням, збереженням, використанням та популяризацією інформаційних матеріалів з метою задоволення інформаційних, наукових і культурних потреб суспільства, залучення громадян до надбань національної та світової культурної спадщини, збагачення духовного потенціалу народу.

08:47:44 10.09.2021

За добру справу - шана й дяка! 23.05.2021р.

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.

16:45:17 09.09.2021

Всесвітній день книг. 23.05.2020р.

Всесвітній день книг і авторського права відзначається 23 квітня.      Книга — це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства. Книга є носієм найрізноманітнішої інформації. На основі її використання організований весь освітній процес в цивілізованому світі. Також книга вважається фундаментом самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії. Цінність цього свята як раз і полягає в пропаганді цих ідей.     Отож із святом Вас мої шановні книголюби.

16:40:58 09.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь