A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миляцька територіальна громада
Україна

Удрицька ПШБ


Історія та діяльність Удрицької публічно-шкільної бібліотеки


Професійне кредо бібліотекаря


Екскурсія музейною експозицією "Берегиня" при бібліотеці


Краєзнавчо-дослідницька діяльність

   

 

 

 

 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ!

До Міжнародного дня рідної мови у бібліотеці було оформлено книжкову виставку та проведений бібліотечний урок. Діти із задоволенням читали скоромовки, відгадували загадки, співали пісні та грали у мовний пінг-понг.

14:43:40 21.02.2023

КНИГА - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК!

Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарунок.

15:45:29 15.02.2023

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Лише за умови політичної та економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України в світі. Лише сильна держава та сильна влада може убезпечити націю від служіння чужим інтересам. Ось чому ми зобов’язані плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. Об’єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам’яті українців. Сьогодні українцям знову приходиться боротися за свою єдність, захищати цілісність і суверенітет рідної країни.

10:52:12 22.01.2023

МИ МРІЄМО ПРО МИР!

Я мрію про мир! Нам його так не вистачає. Дуже хочу бачити свою країну щасливою та вільною. Так хочеться кричати: «Люди! Зупиніть війну!» Дорослі, загляньте в очі дитини, яка чує гуркіт війни. Що ви побачите в них? Це страх, розпач, біль... А найстрашніше — це безвір’я, це невпевненість у завтрашньому дні. Де взяти цю впевненість? Залишається тільки сподіватися, вірити і мати надію на мир на нашій багатостраждальній українській землі.Я маю право на мир і спокій. Я хочу жити у вільній країні. Чому порушують права наших дітей?

12:54:56 18.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора