Будимлянська ПШБ

У серпні 2005 року прийшла працювати бібліотекарем спеціаліст Дем'янчук (Молчанович) Марина Олександрівна. Після  об'єднанням сіл в Миляцьку  Територіальну громаду  - в 2016 році ,було вирішено передати бібліотеку освіті. З березня 2016 року бібліотека розміщена в двох приміщеннях  - в КЗ Будимлянському НВК, та в КЗ Будимлянському СК, так бібліотека обслуговує як учнів та вчителів ,так і громаду села.

209 річниця від Дня народження Т.Г.Шевченка

Тарас Григорович Шевченко не просто український поет, талановитий художник,він наш національний герой ,який надзвичайно любив Україну,свою землю,письменник боровся за державність своєї країни. 9 березня виповнилася 209 річниця від дня народження Шевченка. Всі українці знайомі з творчістю поета і сьогодні до бібліотеки завітали наймолодші школярі Будимлянської гімназії ,які вперше познайомилися з книгами ,малюнками -картинами, портретом Шевченка , почули особливості творчорчі талановитого поета,письменника.

09:00:49 09.03.2023

22 січня - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня відзначається День Соборності.Свято офіційно встановлене у 1999 році,враховуючи велике політичне та історичне значення УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

15:30:08 22.01.2023

1 червня - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Сподіваємось що війна скоро закінчиться, і ми всі знову будемо разом кожного дня навчатися в школі ,відвідувати бібліотеку,та відзначати радісні події.

11:36:02 01.06.2022

"День захисту дітей". 01.06.2021р.

До Міжнародного дня захисту дітей в Будимлянській публічно- шкільній бібліотеці з відвідувачами бібліотеки, учнями КЗ " Будимлянський НВК були проведені бесіди " Кожна дитина має право на любов" Мета: розширити знання про права кожної дитини. Зокрема те,що в державі передбачений закон, який включає в себе належний правовий захист кожної дитини. Також учні ознайомились з такими правами ,як-право на життя, право на охорону здоров'я, право на різного роду розвиток, право на освіту, та головне право на ЛЮБОВ.

16:32:20 08.09.2021

"Ніколи знову!". 08.05.2021р.

8 травня - день вшанування жертв війни та героїв ,які боролися над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Згадаємо разом учасників бойових,дітей війни, військово-полонених, та цивільних людей, які страждали в період з 1939-1945 років, адже це роки тяжких втрат, окупації,та утисків. Багатьох вже не має з нами, та ми завжди пам'ятаємо про Вас,ми Вас не забудемо.

16:29:02 08.09.2021