Голова Миляцької сільської ради об'єднаної територіальної громади

Хлебович Федір Федорович

Народився 12 березня 1964 року в селі Удрицьк Дубровицького району  Рівненської області. Освіта повна вища. Закінчив Кам’янець-Подільський    сільськогосподарський  інститут у 1985 р. за спеціальністю механізація сільського  господарства, інженер-механік.

З 1985 по 2006 рік працював помічником бригадира тракторної бригади колгоспу  «Радянська Україна», головним інфженером у колгоспі «Радянська Україна» і КСП  «Україна». 2006 року обраний сільським головою Удрицької сільської ради. З 2015  року – сільский голова Миляцької сільської ради.

Професійна діяльність відзначена грамотою Дубровицької районної державної адміністрації та Дубровицької районної ради за сумлінну працю, професіоналізм, ініціативність, особистий внесок у розвиток народовладдя, активну громадську позицію.

Електронна адреса: milgromada@ukr.net