Громада

НОВИНИ

Витяг з реєстру територіальної громади формуватиметься на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг "Дія"  витягу про місце проживання.

15:41:40 15.06.2022

Одночасне оформлення ID- картки та паспорта для виїзду за кордон – доступне в міграційній службі Рівненщини

Відсьогодні підрозділи міграційної служби Рівненщини отримали технічну можливість щодо одночасного оформлення ( у тому числі взамін втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України  та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

14:34:45 07.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Другого вівторка щомісяця у відділі "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Миляцької сільської ради Сарненського району Рівненської області здійснюється прийом громадян працівниками Пенсійного фонду.

14:47:09 30.08.2021