До уваги громадян !

В лютому 2023 року в системі оформлення біометричних паспортних документів відбулося оновлення програмного забезпечення. Відповідно у разі різної транслітерації у паспорті для виїзду за кордон та ID-картці дійсним визнається останній оформлений документ.

Тобто, якщо особа оформила спочатку паспорт для виїзду за кордон, а потім ID-картку з іншим написанням прізвища чи імені латинськими літерами, то закордонний паспорт буде автоматично визнаний недійсним.

Прохання до громадян перевірити паспортні документи та у разі встановлення розбіжностей звернутися до підрозділів міграційної служби, ЦНАПу, «Паспортного сервісу».

Витяг з реєстру територіальної громади формуватиметься на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг «Дія»

Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг "Дія"  витягу про місце проживання.

15:41:40 15.06.2022

Одночасне оформлення ID- картки та паспорта для виїзду за кордон – доступне в міграційній службі Рівненщини

Відсьогодні підрозділи міграційної служби Рівненщини отримали технічну можливість щодо одночасного оформлення ( у тому числі взамін втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України  та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

14:34:45 07.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Другого вівторка щомісяця у відділі "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Миляцької сільської ради Сарненського району Рівненської області здійснюється прийом громадян працівниками Пенсійного фонду.

14:47:09 30.08.2021