Громада

Одночасне оформлення ID- картки та паспорта для виїзду за кордон – доступне в міграційній службі Рівненщини

Дата: 07.06.2022 14:34

Відсьогодні підрозділи міграційної служби Рівненщини отримали технічну можливість щодо одночасного оформлення ( у тому числі взамін втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України  та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Для отриманням даної послуги слід звертатися до територіальних органів/територіальних підрозділів ДМС, центрів надання адміністративних послуг або відокремлених підрозділів державного підприємства "Документ" (центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс").

Водночас наголошуємо, що вартість оформлення документів залишається незмінною та становить:

• оформлення паспорта громадянина України у формі картки, у звичайному режимі – 372 грн., у терміновому – 498 грн.
  • оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у звичайному режимі – 733 грн., термінове оформлення 1085 грн.

Управління ДМС у Рівненській області