Удрицька ПШБ

"Бібліотеки та музеї...". 25.01.2021р.

Бібліотеки та музеї мають схожі завдання, пов’язані з вивченням, збереженням, використанням та популяризацією інформаційних матеріалів з метою задоволення інформаційних, наукових і культурних потреб суспільства, залучення громадян до надбань національної та світової культурної спадщини, збагачення духовного потенціалу народу.

08:47:44 10.09.2021

За добру справу - шана й дяка! 23.05.2021р.

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.

16:45:17 09.09.2021

Всесвітній день книг. 23.05.2020р.

Всесвітній день книг і авторського права відзначається 23 квітня.      Книга — це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства. Книга є носієм найрізноманітнішої інформації. На основі її використання організований весь освітній процес в цивілізованому світі. Також книга вважається фундаментом самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії. Цінність цього свята як раз і полягає в пропаганді цих ідей.     Отож із святом Вас мої шановні книголюби.

16:40:58 09.09.2021

"Поліські замальовки". 23.08.2021р.

Ось і побачила світ така довгоочікувана поетична збірка віршів ,,Поліські замальовки,, талановитої авторки, нашої землячки Ганни Калениківни Дячок, видання якої приурочено 30-тій річниці Незалежності України і здійснено за фінансової підтримки Вирівської сільської ради.Тут і видбулася презентація цієї гарної книги.

16:04:43 08.09.2021

З Днем вишиванки! 20.05.2021р.

З Днем вишиванки! Душа кожного дорослого і маленького українця - українська вишиванка.

16:02:39 08.09.2021

"Великдень". 21.04.2021р.

З кожним днем до нас наближається головне християнське свято — ВЕЛИКДЕНЬ! Цього свята із нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Наші учні також готуються до світлого дня Христового Воскресіння. Вони старанно розмальовують пряники, вчать пісні, вірші, малюють малюнки. А також діти вірять, що нарешті в Україні буде МИР! А в усьому світі пануватиме тільки ВІРА, ЛЮБОВ і НАДІЯ!

15:59:03 08.09.2021

"Любіть книгу!". 25.03.2021р.

Любіть книгу, вона полегшить вам життя, по-дружньому допоможе розібратися у строкатій і бурхливій плутанині думок, почуттів, подій, вона навчить вас поважати людину і самих себе, вона надихає розум і серце почуттям любові до світу, до людини.

15:58:28 08.09.2021