Рівненська область, Сарненський район

За добру справу - шана й дяка! 23.05.2021р.

Дата: 09.09.2021 16:45

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.

Жителі с. Хочин щиро дякують нашому підприємцю та депутату Миляцької с/р Лозицькому Едуарду Анатолійовичу за матеріальну допомогу у ремонті зупинки, яка стала окрасою нашого села.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців села. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Ще раз щиро дякуємо за Вашу підтримку та за Ваше щире і чуйне серце. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!

З повагою , жителі с. Хочин.