Смородська ПШБ

"Великодні дзвони". 27.04.2021р.

У бібліотеці до свята Пасхи були проведені майстер-класи із майстрування фігурок оригамі для учнів 4 класу. Діти із задоволенням виготовили пасхальний кошик і великодні яйця.

15:21:54 09.09.2021

"Шевченко живе в кожному з нас". 10.03.2021р.

«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира...Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і внаших піснях,у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись».   «Світова слава Шевченкова зpостає й шиpиться pазом зі славою його наpоду, pазом із зpостанням pолі й пpестижу нової, вільної Укpаїни...»    Олесь Гончар.    В Смородському НВК пройшли Шевченківськи дні де були залучені 2- 3-4 класи та бібліотека. Діти активно декламували вірші Т.Г.Шевченка, на його слова співали пісні, до творів  малювали малюнки. Дякую за співпрацю класоводам. Шевченківські дні пройшли на славу.

15:12:07 09.09.2021

"Любов це велика сила". 13.02.2021р.

Любов це велика сила, яка спонукає людину до проявів творчості: створюється найкраща романтична музика, малюються надзвичайно гарні картини, пишуться літературні шедеври.

15:05:57 09.09.2021

"Закохана у вишивку". 20.05.2021р.

Завжди закохана у вишивку Ярошевич Марія Одамівна. Марія Одамівна народилася 8 серпня 1954 року в с.Смородськ. Вишивати почала ще змалку. Її вишиті рушники прикрашають стіни не лише будинку а й у церкві.

15:05:20 09.09.2021

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. 17.02.2021р.

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

14:57:27 09.09.2021