Рівненська область, Сарненський район

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. 17.02.2021р.

Дата: 09.09.2021 14:57

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
  Ось і сьогодні , вже не вперше , приємним сюрпризом для Смородської бібліотеки стали подаровані книги, випускниками Смородської школи, Цваром Олександром Олександровичем та Цвар Марією Олександрівною!
 Я,читачі нашої бібліотеки та педагогічний колектив висловлюємо щиру вдячність за отримані книги. В цей економічно складний час, коли надходження нової літератури дуже незначні, можливість  перегорнути яскраві сторінки нових цікавих видань  принесла нам багато задоволення.
Дякуємо Вам за Вашу працю. Натхнення , успіхів   та Божої благодаті у всіх Ваших починаннях.

На зображенні може бути: книга