Миляцька територіальна громада

З Днем працівників соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 08:40

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі привітання з професійним святом!

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

Ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.Прийміть вдячність за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню.

Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчої мудрості, високого професіоналізму та невичерпної життєвої енергії. Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток.

Зі святом вас!