Рівненська область, Сарненський район

З Міжнародним днем людей похилого віку!

Дата: 01.10.2021 10:40

Сьогодні, 1 жовтня в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, що засвідчує глибоку повагу і шану.

Дата покликана привернути увагу суспільства до літніх людей. Поважний  вік людини – зовсім не означає, що вона вже на багато що не здатна. Якраз навпаки: те, що може літня людина, рідко здатна зробити більш молодша. І мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати мети, ментальну гнучкість й толерантність, які присутні в достатку більшості літніх людей. Найбільше багатство людей поважного віку – їх досвід, мудрість, вміння.

Цього року пандемія COVID-19 спричинила потрясіння в усьому світі. З огляду на більш високі ризики, з якими стикаються люди похилого віку під час спалахів пандемій, слід приділяти особливу увагу необхідним заходам щодо їх захисту. Наша увага та турбота необхідна їм кожної хвилини.

Нехай теплий вогник доброти молодшого покоління завжди зігріває серця літніх людей! Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру Вам, добра і оптимізму!

З повагою, працівники КУ "Центру надання соціальних послуг" Миляцької сільської ради.