Міжнародний день людей похилого віку: з шаною до мудрості!

Дата: 01.10.2021 15:02

Схилилась яблуня до тину,

Сповна віддавши урожай.

Не ображай стару людину,

Чи чуєш ти, не ображай

Сьогодні, 1 жовтня, –  День людей похилого віку. Це свято покликане звертати увагу суспільства на проблеми літніх людей. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина пам’ятала про свою історію, вшановувала і надавала підтримку людям похилого віку, адже вони найбільше потребують нашої турботи і уваги.

Це день радості і добра. Всі з нетерпінням очікують на приємний подарунок.

Працівники КУ «Центру надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради відвідали стаціонарне відділення КУ «Центру надання соціальних послуг» Висоцької сільської ради. Подібні зустрічі вже давно стали доброю традицією між громадами. Директор КУ «ЦНСП» Марія Фурсович  побажала здоров ‘я, гарного настрою,  миру та подарували солодкі подарунки  жителям стаціонарного відділення. Жителі даної установи, як  завжди, тепло із посмішкою приймали гостинці. Приємно було спостерігати за тим, як змінювався настрій  на обличчях присутніх.

Не оминули увагою і людей похилого віку своєї громади, які перебувають на обслуговуванні в КУ «Центру надання соціальних послуг» Миляцької сільської ради.

Звертаємось до молодого покоління нашої громади! Дорогі друзі, коли зостанетеся ви наодинці зі своїми бабусями і дідусями, притуліться до них міцно і візьміть в свої рученята їхні шорсткі долоні, натруджені мозолями, і притисніть до себе. Бо прийде час, коли захочеться відчути їх біля себе, вилізти до них на коліна, попросити виба­чення за щось погане, зроблене чи сказане, а обізватися вже не буде до кого.

КУ "Центр тнадання соціальних послуг"

Миляцької сільської ради.