Миляцька територіальна громада

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури в Сарненському районі:

Дата: 25.12.2023 15:08

7 клас - Стрибулевич Тарас В'ячеславович - ІІІ місце, Удрицький ліцей. Вчитель Телецька Оксана Василівна.

8 клас - Ладика Марія Романівна - ІІІ місце, Перебродівський ліцей. Вчитель Лесовець Людмила Григорівна.

8 клас - Шах Оександр Валерійович - ІІІ місце., Миляцький ліцей. Вчитель Шах Ярина Миколаївна.

9 клас - Наконечна Оксана Ручланівна - ІІІ місце, Перебродівський ліцей. Вчитель Євсович Алла Миколаївна.

10 клас - Чмуневич Інна Олександрівна - ІІІ місце, Перебродівський ліцей. Вчитель Бернацька Наталія Георгіївна.