Департамент соціального захисту населення

Мікропроектна пропозиція-бланк

Каталог соціальних послуг, які надаються територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Перелік адміністративних послуг, які надаються районними управліннями праці та соціального захисту

Забезпечення санаторно-курортними путівками

Відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 187, органи праці та соціального захисту населення забезпечують за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів:

інвалідів усіх категорій;

ветеранів війни;

осіб, на яких поширюється чинність Закону України „ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

осіб, зазначених в абзацах другому, третьому, четвертому і п’ятому частини першої статті 6 Закону України „Про жертви нацистських переслідувань”.

Путівки видаються зазначеним особам відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством.

Для одержання путівки надається заява встановленої форми та медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

Видача посвідчень

1.Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 „Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни” затверджено Положення про порядок видачі посвідчення і нагрудних знаків ветеранів війни.

Згідно п.7 Положення про Порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого вищезазначеною постановою, посвідчення „Учасник війни”, „Інвалід війни”, „Член сім’ї загиблого” видаються органами праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації громадянина.

Цими ж органами видаються листи талонів на право одержання ветеранами війни і особами, на яких поширюється чинність закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” проїзних документів (квитків) безоплатно і з 50- відсотковою знижкою їх вартості.

2.Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 1994 року №521 „ Про порядок видачі посвідчення і нагрудного знака „Ветеран праці” затверджено положення про порядок видачі посвідчення і нагрудного знака „Ветеран праці”.

Посвідчення видаються ветеранам праці за місцем їх проживання органами праці та соціального захисту населення.

Забезпечення технічними засобами реабілітації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року №321 „Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення” здійснюється забезпечення технічними засобами реабілітації.

Для забезпечення засобами реабілітації та протезування інваліди приймаються на облік органами праці та соціального захисту населення за місцем проживання, подавши відповідно документи, передбачені п.16 даної постанови:

заява встановленої форми;

паспорт або свідоцтво про народження ( для дітей віком до 16 років);

висновок МСЕК про встановлення інвалідності для інвалідів ( для дітей-інвалідів – висновок ЛКК);

індивідуальна програма реабілітації ( для інваліда та дитини-інваліда) або висновок ЛКК ( для інших осіб, інвалідів, група інвалідності яких установлена до 1 січня 2007 року як безтермінова або строк дії якої не закінчився), яка містить показання для забезпечення технічними або іншими засобами реабілітації;

копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків( ідентифікаційний код);

довідка про реєстрацію місця проживання для дітей, у тому числі дітей-інвалідів віком до 16 років.

На підставі перелічених документів органи праці та соціального захисту населення надають скерування на протезні підприємства для забезпечення засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами та ортопедичним взуттям.

Перелік документів, які необхідні для встановлення причинного зв'язку захворювання (поранення), що призвело до смерті військовослужбовця, пов'язаного із захистом Батьківщини