Свято села в Удрицьку.

Дата: 19.07.2017 08:48

Вже традиційно 12 липня село Удрицьк збирає до себе багатьох гостей з нагоди відзначення Дня села, яке святкується на престольне свято Удрицького храму Петра і Павла.

Як і минулого року, дуже багато гостей зібралося з усіх сіл громади і не тільки.
     Святкування Дня села розпочалося із святкового богослужіння в Петропавлівському храмі. Для молоді села було організовано цікаві спортивні змагання, на яких вони могли продемонструвати свою силу, витримку та кмітливість.
    Малечу поблизу будинку культури розважали батути та висока гірка, з якої доречі не побоялися спускатися навіть дорослі.
     Слова привітання в цей урочистий день звучали від старости сіл Удрицьк та Хочин - Неоніли Василівни Пігаль, голови Миляцької громади - Федора Федоровича Хлебовича.
    Помічником народного депутата України Василя Петровича Яніцького - Оксаною Слободзян було продемонстровано футбольну форму для команди Миляцької ОТГ, придбання якої (а комплектів не мало - аж 20) стало можливим за сприяння фонду "Наш Край".
Присітніх радували своїми сольними виступами і гуртовим співом гості з Миляч, Жаденя, Будимля і Переброд.
    Бурхливими оплесками зустріли вже всім вподобаний гурт "Гонорові пані" з села Смородськ, які по-справжньому "запалили" настрій глядачам у залі.
     Прекрасними емоціями і піднесеним співом порадував присутніх і виступ новоствореного хору Миляцької громади у виконанні яких прозвучали українські народні пісні.
     На закінчення урочистого концерту всіх присутніх запросили до святкового кулішу та ухи.