«Моє село – моя родина».

Дата: 13.11.2017 09:18

8 листопада в селі Будимля відмічали престольне свято Святого Великомученика Димитрія та День села.

В ще не добудованому храмі відбулася святкова літургія із вшанування святого Димитрія. Службу проводив священник із сусіднього села Переброди та села Смородськ.

В сільському культурно-дозвіллєвому комплексі відбувся святковий концерт з нагоди Дня села. Окрасою концерту став виступ хору Миляцької об’єднаної територіальної громади під керівництвом Г. Якимовича. З нагоди свята всіх присутніх привітав голова громади Федір Хлебович та староста села Будимля Петро Молчанович. Також було вручено грамоту та грошову премію від народного депутата Василя Яніцького директорові КЗ «Будимлянський НВК» Миколі Лукашовичу Легкому.

Гарними піснями та танцями жителів села вітали аматорські колективи, які були запрошені на свято.

Дякуємо, усім, хто приєднався до нашого чудового свята.

Олександр Молчанович

Директор будинку культури