СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миляцького сільського голови

від 20 липня 2017 року                                                                  № 135/01-03

Про скликання позачергової дев’ятої сесії

сьомого скликання

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати позачергову дев’яту сесію сьомого скликання Миляцької сільської ради 21 липня 2017 року 0 10.00 год. в сесійній залі с.Жадень

ІІ. На розгляд винести питання:

1.  Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки під будівництво.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність.
  3. Затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
  4. Про припинення дії договору на земельну ділянку у зв’язку із зміною власника.
  5. Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Миляцькій сільській раді Дубровицького району Рівненської області
  6. Про внесення змін до рішення №194 від 24.01.2017 р. «Про затвердження структури і штатного розпису виконавчого апарату  Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської областІ на 2017 рік».
  7. Про внесення змін до рішення №195 від 24.01.2017 р. «Про умови оплати праці сільського голови Хлебовича Ф.Ф. в 2017 році».

Сільський голова                                                    Хлебович Ф.Ф.