Освітянський футзал 2018.

Дата: 14.01.2018 10:15

3 січня 2018 року в спортивних залах Дубровицького НВК школа - ліцей м. Дубровиця відбувся традиційний турнір з фут залу «Різдво – 2018» серед навчальних закладів Дубровицького району. Змагання проводились під загальним керівництвом Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА, федерації футболу Дубровицького району. В змаганнях приймали участь 8 об’єднаних команд з 18 навчальних закладів району: об’єднана команда Управління освіти та ДЮСШ, об’єднана команда Осова НВК та Крупове НВК, об’єднана команда Берестя НВК та Орв’яниці НВК, об’єднана команда Людинь НВК,ЗолотеНВК та ТуміньНВК,  об’єднана команда Миляч НВК та Переброди НВК, об’єднана команда Ліцей та міські школи району, об’єднана команда Озерськ НВК та Сварицевичі НВК,  об’єднана команда Колки НВК та Лісове НВК,  які за результатами жеребкування були поділені на дві підгрупи:

І підгрупа:
- об’єднана команда Миляч та Переброди;

- об’єднана команда Ліцей та міські школи району;

- об’єднана команда Озерськ та Сварицевичі;

- об’єднана команда Колки та Лісове.

ІІ підгрупа:
-  об’єднана команда Управління освіти та ДЮСШ;

- об’єднана команда Берестя та Орв’яниці;

- об’єднана команда Людинь, Золоте та Тумінь;

- об’єднана команда Осова та Крупове.

Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити  якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками.

Команда Милячі – Переброди впевнено вийшла до фінальної частини з першого місця своєї групи, де не зазнала жодної поразки.

У фіналі зустрілися команди Милячі-Переброди та Осова-Крупове, де нашій команді не вдалося вирвати перемогу, можливо й втома вдалась в знаки, та й  суперники не прості.

За ІІІ місце зіграли команди об’єднана команда Ліцей та міські школи району та об’єднана команда Людинь, Золоте та Тумінь, де кращими виявилися другі.

За підсумками змагань командні місця розподілились наступним чином:

І місце –- об’єднана команда Осова та Крупове;

ІІ місце – об’єднана команда Миляч та Переброди;

ІІІ місце –- об’єднана команда Людинь, Золоте та Тумінь;

ІV місце – - об’єднана команда Ліцей та міські школи району;

V- VІ місце – об’єднана команда Берестя та Орв’яниці;

V- VІ місце – об’єднана команда Озерськ та Сварицевичі;

VІ - VІІ місце – об’єднана команда Управління освіти та ДЮСШ;

VІ - VІІ місце - об’єднана команда Колки та Лісове,

Переможці змагань нагороджені кубками та грамотами управління освіти та ради районної організації профспілки працівників освіти.

Кращим гравцем збірної Миляцького та Перебродівського НВК було визнано Правника Володимира Володимировича.

Привітали учасників змагань начальник управління освіти, молоді і спорту Стасюк Н.І. та голова ради районної організації профспілки працівників освіти Твердюк В.М.

Вітаємо нашу команду за зайняте призове місце яка продемонструвала достойний рівень гри та бажаємо підкорити ще не одну вершину. Велика подяка всім хто прийшов і підтримав команди!

Команду Миляцько – Перебродівського НВК представляли:

• Сало Олександр Степанович – Миляч;
  • Савич Володимир Адамович – Миляч;
  • Охмак Сергій Володимирович – Миляч;
  • Шах Валерій Леонідович – Миляч;
  • Правник Володимир Володимирович – Миляч;
  • Томилович Григорій Миколайович – Миляч;
  • Шах Сергій Аркадійович – Миляч;
  • Жакунець Микола Миколайович – Переброди;
  • Євсович Сергій Сергійович – Переброди.

Григорій Томилович

Спеціаліст Миляцької сільської ради