Бібліотеки готуються до Нового року.

Дата: 08.12.2017 10:56

Новий рік - чарівне свято, хочеться щоб воно запам’яталося надовго і було особливим. А що може бути більш  особливим, ніж власноруч виготовлені прикраси на ялинку, адже ялинка це королева Нового року. А королеву потрібно прикрашати по особливому.

І починати готувати ялинкові прикраси вже пора – адже  до нового року залишилось вже не так багато часу. В Удрицькій публічній бібліотеці було  проведено ряд  майстер-класів «Новорічні прикраси для ялинки» в яких  взяли участь учні 3-6 класів.

Користувачі бібліотеки мали змогу отримати оригінальні ідеї для чудових новорічних подарунків ,які можна зробити в домашніх умовах, та як прикрасити оселю і надати їй святковий настрій.

Також в бібліотеці презентується книжкова виставка «Зима іде – свята веде» присвячена новорічно-різдвяним вшануванням. Її матеріали розповідають про традиції вшанування Нового року та Різдва Христового в Україні та світі. Виставка зацікавить незвичайними рецептами новорічних та різдвяних страв, допоможе прибрати новорічну ялинку, власноруч створити прикраси та багато інших цікавих фактів.

Інна Дячок

Бібліотекар Удрицької ПШБ