Оголошено конкурс на визначення виконавця послуг зі збору, вивезення та захоронення ТПВ на території Миляцької ОТГ.

Дата: 27.07.2017 11:14

ОГОЛОШЕННЯ

Миляцька сільська рада Дубровицького району Рівненської області проводить конкурс на визначення виконавця послуг зі збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів на території Миляцької ОТГ

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області № 16 від 31 березня 2016 року.

Місце проведення конкурсу:

34133, с. Миляч, вул. Василевського 122 б, Дубровицький район, Рівненська область.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг, досвід роботи в наданні послуг зокрема щодо наявності: заяви про участь у конкурсі; завіреної копії Статуту; матеріально-технічної бази; працівників відповідної кваліфікації; досвіду роботи з надання певних послуг; критеріїв відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам; переліку документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам.

Обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг:

Конкурс проводиться на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території ОТГ: з приватного сектору, від суб’єктів господарювання та багатоквартирних будинків, що передбачає зокрема:

- організацію надання підприємствам, установам, організаціям, мешканцям міста послуг з вивезення  побутових відходів відповідно до стандартів, нормативів передбачених Законами України “Про житлово-комунальні послуги”, « Про відходи», постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р.№ 1070 «Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів», санітарних Правил та встановлених норм;

-планування заходів щодо забезпечення споживачів послугами з збирання та вивезення побутових відходів.

Перелік послуг:

• Збір ТВП;
  • Вивезення ТВП;
  • Захоронення ТВП.

Конкурсні пропозиції:

подаються особисто учасниками конкурсній комісії протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. Особа, уповноважена здійснювати  зв'язок з учасниками конкурсу: Приходько В.Г. – юрист сільської ради, тел. 0682059650.

Конверти з конкурсними пропозиціями будуть розкриті в кабінеті юриста сільської ради 26 серпня 2017 року о 11.00 год.