І ми маємо призове місце.

Дата: 03.03.2017 11:14

У січні-лютому 2017 року в м. Рівне проходив ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.

У обласних олімпіадах взяли участь 77 учнів з навчальних закладів  Дубровицького району, зокрема і 2 учні з навчальних закладів Миляцької  об'єднаної територіальної громади – Миляцького і Удрицького навчально-  виховних комплексів..

За результатами олімпіад ІІ місце в олімпіаді з географії виборов Савич  Андрій Валерійович, учень11класу КЗ «Миляцький НВК», (вчитель – Савич  Віктор Романович).

Щиро вітаємо нашого вихованця зі здобутим призовим місцем, бажаємо йому високих звершень в навчальній діяльності, а його вчителю – Віктору Романовичу – нових здібних учнів.